استفاده از پیام رسان سروش دیگر رایگان نیست

پس از افزایش مخالفت ها با پیام رسان تلگرام و در نتیجه فیلتر شدن آن برای کاربران ایرانی، تمرکز اصلی رسانه های بزرگ کشور از جمله صداوسیما بر تبلیغ پیام رسان های داخلی به منظور جایگزینی تلگرام با آنها بود. از میان همه این پیام رسان ها، اپلیکیشن سروش به دلیل آنکه بخشی از مالکیت آن در اختیار صداوسیماست به اصلی ترین گزینه تبلیغات توسط این رسانه تبدیل شده و تمامی برنامه های پخش شده در شبکه های مختلف به تبلیغ استفاده از این پیام رسان می پردازند.
 
یکی از اصلی ترین جنبه های تبلیغاتی پیام رسان سروش که تاکید بسیار زیادی هم بر روی آن صورت می گیرد "رایگان بودن اینترنت مصرفی" برای دو اپراتور همراه اول و ایرانسل است. به این معنا که حجم بسته های اینترنت کاربران در صورت دانلود داده های صوتی و تصویری در قالب پیام رسان سروش کاسته نخواهد شد و هر میزان استفاده به صورت دانلود کاملا رایگان خواهد بود. با این حال به نظر می رسد طی روزهای اخیر تغییراتی در اصلی ترین قابلیت متمایز کننده سروش رخ داده که کاربران از آن بی اطلاع هستند.

مرتضی رحیمی، مدیر بخش پیام‌رسان در شرکت توسعه فناوری رسانه سروش، که می توان او را اصلی ترین فرد اجرایی در اپلیکیشن سروش دانست امروز در پستی که در "کانال" خود در این پیام رسان منتشر شده اعلام کرد از آغاز تابستان استفاده از پیام رسان سروش برای کاربران دو اپراتور بزرگ تلفن همراه رایگان نیست و هزینه استفاده از آن مطابق سایر سرویس های داخلی به صورت 1 به 3 محاسبه می شود:

با توجه به محوری بودن "عدم کم شدن از حجم اینترنت در زمان استفاده از پیام رسان سروش" برای مدیران این اپلیکیشن، باید دید این مجموعه برای آینده چه برنامه هایی در پیش دارد و آیا قادر است به تبلیغ این ویژگی ادامه دهد یا خیر.
 
این در حالی است که مدیر پیام‌رسان سروش فروردین ماه اعلام کرده بود مصرف اینترنت این نرم‌افزار در دو اپراتور همراه‌ اول و ایرانسل، تا پایان سال جاری رایگان است.


هاست ايران,هاست لينوکس,هاست ويندوز, دامنه,نمايندگي هاست