معرفی اسکین جدید دایرکت ادمین به نام Evolution

 
اسکین جدید دایرکت ادمین ، این کنترل پنل را از آن حالت بسیار ساده و یکنواخت که هر کاری را پیچیده می‌کرد ، خارج ساخته و حال با محیطی بسیار روان و زیبا ، در اختیار کاربران است.
این پوسته جدید با توجه به تغییرات عمده‌ای که داشته است ، در نگاه اول کمی گنگ به نظر می‌رسد اما با کمی دقت ، شما تمام گزینه‌های دایرکت ادمین را در منویی دیگر خواهید دید.
حال در ادامه با معرفی اسکین جدید دایرکت ادمین به نام Evolution همراه ما باشید تا بخش‌های مختلف آن را برای شما توضیح دهیم.
معرفی اسکین جدید دایرکت ادمین به نام Evolution
نکته : در این آموزش ما با اکانت ادمین وارد کنترل پنل دایرکت ادمین شده‌ایم تا تمامی بخش‌ها را در یک متن توضیح دهیم ، چنانچه شما یوزر یا ریسلر دایرکت ادمین هستید ، تنها بخش‌های مرتبط با شما نمایش داده خواهد شد.


بخش Admin
صفحات پنل دایرکت ادمین در اسکین Evolution ، به سه بخش کلی تقسیم می‌گردد.
بخش Top Menu : در این بخش تنظیماتی چون نحوه نمایش ، دسترسی به سطح‌های مختلف کاربری و منوی ورود و خروج دیده می‌شود.

بخش منوی اصلی : در این منو شما قادر خواهید بود تمامی تنظیمات مربوط به دایرکت ادمین را در آن مشاهده و به مدیریت آنها بپردازید ؛ همانطور که مشخص است ، هر سطح کاربری دارای منوی مشخصی است که زیر منوی‌های متعدد آن را کاربردی‌تر می‌نماید.
بخش اصلی یا بدنه : این بخش تنها قسمتی است که در هنگام کار با دایرکت ادمین تغییر خواهد کرد ، به طوریکه منوی اصلی و Top Menu در تمامی حالات یکسان هستند و هر گزینه‌ای که برای مدیریت و ... انتخاب شود در این قسمت نمایش داده خواهد شد.
نکته حائز اهمیت در این قسمت در صفحه اصلی ورود به دایرکت ادمین ، نمایش وضعیت تمامی منابع است که با انتخاب هر قسمت به شما نمایش داده خواهد شد.

بخش Reseller
پس از انتخاب سطح دسترسی Reseller و یا ورود با اکانت یک ریسلر ، شما صفحه‌ای مشابه با سطح دسترسی Admin مشاهده خواهید کرد اما با این تفاوت که در منوی اصلی ، برخی گزینه‌ها مانند Reseller tools اضافه شده و همچنین برخی تنظیمات سطح بالاتر در زیر منوها تغییر کرده است.
در سایر بخش‌ها تفاوت چندانی لحاظ نشده و عموم قسمت‌ها مشابه سایر سطوح دسترسی می‌باشند.


amnserver


بحش User
سطح دسترسی User همانند دو سطح دیگر ، دارای سه قسمت کلی است ، اما جزئیات و منوهای آن کمی متفاوت است.
در سطح دسترسی یوزر شما تنظیمات مرتبط با یک کاربر ساده را مشاهده خواهید کرد. منوها در این بخش کاربردی‌تر در زمینه هاستینگ و مدیریت وب است و بخش نمایش وضعیت ، عموماً شرایط دامنه‌ها و منابع هاست را نمایش می‌دهند.

amnserver

تمامی موارد در این اسکین همانند سایر اسکین‌های دایرکت ادمین است و در نظر داشته باشید این اسکین گزینه‌ای را به دایرکت ادمین اضافه نکرده و تنها از لحاظ ظاهری تغییرات داشته است.
در پایان امیدواریم از مطلب معرفی اسکین جدید دایرکت ادمین به نامEvolution استفاده لازم را برده باشید.