طراحی وب سایت شرکتی


این نوع وبسایت مناسب کلیه شرکتها و کسب و کارهای تولیدی و تجاری و بسیاری سازمانها است. تمرکز اصلی در محتوای وبسایتهای شرکتی معرفی شرکت، زمینه های فعالیت، محصولات، خدمات، پروژه ها و مدیران شرکت، اخبار و اطلاع رسانی و ارتباط با مشتریان و ثبت سفارش است. طراحی گرافیکی این سایتها متناسب با حوزه فعالیت، آرم و نشان و محصولات شرکت است و از سایتهای کاملاً رسمی سازمانی تا طراحی هایی با هدف جلب نظر مصرف کنندگان متغیر است.


وب سایت شرکتی برای پیشبرد اهداف شرکت در فضای وب راه اندازی می شود، بنابراین باید ویژگیها و امکاناتی متناسبی با این اهداف در اختیار کاربران خود بگذارد. اگر طراحی گرافیک زیبا و حرفه ای مهم است کاربردپذیری سایت برای موفقیت فعالیت آنلاین شرکت حیاتی است. مشتری باید بهترین تجربه تعامل را با وبسایت شرکت داشته باشد. برای طراحی موفق یک سایت شرکتی در مرحله اول برنامه و افق دید لازم است. باید بدانید که قرار است مشتریان از سایت شما چه بهره ای ببرند و سایتتان می خواهد چکار کند. اولین کار ما برای کمک به طراحی سایت شما دستیابی به چشم اندازی است که از نظر شما و تیم طراح ما بتواند دلپذیرترین تجربه را به مشتریان شما بدهد.

پروسه سفارش طراحی وب سایت

- به روشنی اهدافتان از راه اندازی وب سایت را برای خود مشخص کنید و به دیدگاه و برنامه دقیقی برای وب سایت مطلوبتان برسید. نیازهای مشتریان و مخاطبان سایت را سرلوحه برنامه ریزی خود قرار دهید.
- وب سایتهای رقیب خود را بررسی کنید تا بتوانید چشم انداز خود را پالایش و پرورش دهید.
- با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشاوره کنید.
- در صورتی که صحبت اولیه موفقیت آمیز باشد وقتی برای بررسی کامل جزییات تعیین کنید، اگر در تهران هستید برای بحث از جزییات درخواست جلسه حضوری کنید.
- در تعیین جزییات دقیق باشید و به تجربه و پیشنهادهای طراح توجه کنید. رسیدن به چهارچوبی مشخص در رضایت آتی شما از کاری که تحویل خواهید گرفت اهمیت اساسی دارد.
- مطابق نیازهای سایت و طبق پیشنهاد طراح فضای هاست تهیه کنید.
- طراح سایت را برای بازبینی شما بارگذاری خواهد کرد. در این مرحله اگر تغییرات و نکات جزیی به نظرتان رسید با طراح در میان بگذارید. پس از اصلاحات این مرحله طراح کار را به شما تحویل خواهد داد.
- در صورت نیاز به پشتیبانی کامل و انجام مدیریت وب سایت از طرف ما، وب ثمین می تواند با قیمتی مناسب برای ارایه این سرویس نیز در خدمت شما باشد.
- مترصد فناوریها و روندهای نوین وب باشید. هر اندازه که سایت شما عالی طراحی شده باشد پس از مدتی نیاز به نوسازی خواهد داشت. برای موفقیت در فضای وب همیشه به فکر بهبود وب سایت خود باشید.

اصول راهنمای ما در طراحی وبسایتهای شرکتی

- نیازهای مشتریان شما اولین اصل راهنمای ما در طرح ریزی سایت شماست.
- خود را متعهد می دانیم که تنها زمانی کار شما را بپذیریم که بتوانیم با شما به ایده ای مشترک درباره سایت و نوع استفاده آن برسیم.
- گرافیک سایت باید زیبا، پاکیزه و متناسب با فعالیت شما باشد. ظاهر سایت باید هویت شما را به روشنی بیان کند. سایت تجاری نباید شلوغ باشد.
- قابل استفاده بودن برای مشتریان شما. اطلاعات سایت شما باید به صورت مختصر، مفید و به راحتی در دسترس مشتری باشد.
- اطلاعات شرکت، فعالیتهای آن، اعضا و مدیران و مانند اینها باید برای مشتری در دسترس باشد.
- اطلاعات تماس و امکان تماس با شما باید به ساده ترین وجه در اختیار مشتری باشد.
- مشتری باید بتواند به راحتی بخشهای سایت شما را پیدا کند. نام گذاری و ارتباط هر بخش و صفحه سایت شما باید روشن باشد و دسترس به آنها باید به سریعترین و آسانترین شکلی انجام شود.
- شما و مشتری باید از امنیت سایت اطمینان داشته باشید.
- قابلیت تعامل با شبکه های اجتماعی برای بازاریابی شما ضروری است. شما باید در شبکه های اجتماعی حضور مناسبی باشید و سایتتان باید این ارتباط را نشان دهد.
- طراحی واکنشگرا. بخش بزرگی از کاربران از طریق ابزارهای همراه به اینترنت متصل می شوند. سایت شما باید در این ابزارها نیز به خوبی نمایش داده شود. همچنین سایت شما باید در همه مرورگرهای شناخته شده درست نمایش داده شود.